Kommende aktiviteter

Dato

Sted

Aktivitet

Tilmelding/
Startliste

Diverse

3. februar 2018 Vært: Erik & Marie Louise Holmgaard - Sdr. Felding Nytårskonkurrence kl 1 & kl 3 Resultater  
10-11. februar 2018 Vært: Ulla Markdal Stabell Kursus m. Per Obling Annulleret
 
3. marts 2018 Vært: Erik & Marie Louise Holmgaard - Sdr. Felding 4. Kvalifikations konkurrence 2017-2018 Tilmeld (fra d. 22. jan.)
Vis tilmeldinger
Yderligere
oplysninger
17-18 marts 2018 Vært: Dennis & Annette Melhede Kursus m. Susanne Lejeuz Tilmeld (lørdag) (fra d. 5. feb.)
Vis tilmeldinger (lørdag)
Tilmeld (søndag) (fra d. 5. feb.)
Vis tilmeldinger (søndag)
Yderligere
oplysninger
24. marts 2018 Vært: Peter Helén - Holstebro 5. Kvalifikations konkurrence 2017-2018 Tilmeld (fra d. 12. feb.)
Vis tilmeldinger
Yderligere
oplysninger
25. marts 2018 Vært: Peter Helén - Holstebro Danish National Tilmeld (fra d. 24. mar.)
Vis tilmeldinger
Yderligere
oplysninger
9. juni 2018 Vært: Åse Svendsen - Skærbæk 1. Kvalifikations konkurrence 2018-2019 Tilmeld (fra d. 30. apr.)
Vis tilmeldinger
Yderligere
oplysninger
14. april 2018 Vært: Holger Schierning og Jeanita Mose - Skibby Træningsforløb - dag 1 Tilmeld
Vis tilmeldinger
Yderligere
oplysninger
28. april 2018 Vært: Christina Berantzino, Nicole Vadstrup og Lea Nor - Kirke Eskildstrup Træningsforløb - dag 2 Tilmeld
Vis tilmeldinger
Yderligere
oplysninger
20. maj 2018 Vært: Charlotte og Sven Seiberg - Orø Instinkttest Tilmeld
Vis tilmeldinger
Yderligere
oplysninger
19.-20.-21. maj 2018 Vært: Charlotte og Sven Seiberg - Orø Hyrdecamp Tilmeld (lørdag)
Vis tilmeldinger
Tilmeld (søndag)
Vis tilmeldinger
Tilmeld (mandag)
Vis tilmeldinger
Yderligere
oplysninger
9. juni 2018 Vært: Anne og Mogens Nyquist - Frederikssund Træningsforløb - dag 3 Tilmeld
Vis tilmeldinger
Yderligere
oplysninger
6. oktober 2018 Vært: Ikke kendt endnu 2. Kvalifikations konkurrence 2018-2019 Tilmeld (fra d. 3. sep.)
Vis tilmeldinger
Yderligere
oplysninger
7. oktober 2018 Vært: Erik og Marie Louise Holmgaard - Sdr. Felding Danish Nursery 2018   Yderligere
oplysninger
20. oktober 2018 Vært: Steen Kornum 3. Kvalifikations konkurrence 2018-2019 Tilmeld (fra d. 10. sep.)
Vis tilmeldinger
Yderligere
oplysninger